Karta pamięci 256 GB. Jak skutecznie zabezpieczyć najważniejsze dane?

Kopia bezpieczeństwa na płytach DVD lub Blu-ray? A może kopia na wirtualnym dysku w chmurze bądź na zewnętrznym dysku SSD? Wszystkie rozwiązania są dobre, dopóki nie wydarzy się awaria, wyciek danych lub problem z dostępem. Jeśli chcesz mieć swoje dane zawsze przy sobie, a przy tym oczekujesz bezproblemowego dostępu, warto zainteresować się profesjonalną kartą pamięci microSD Samsung PRO Endurance.

Karta pamięci oferująca trwałość i bezpieczeństwo

Taka nie istnieje? Otóż istnieje i jest dostępna dla każdego, nie tylko profesjonalnych użytkowników czy też wielkie korporacje. Wielu użytkowników stara się robić kopie zapasowe ważnych plików np. na dysku wirtualnym w chmurze. To dość ciekawe rozwiązanie i praktyczne, dopóki jesteśmy w domu, w biurze lub mamy dobry dostęp do internetu. Wystarczy jednak brak zasięgu, aby utracić dostęp do plików zapisanych na wirtualnej przestrzeni dyskowej. Dyski zewnętrzne SSD również są bardzo skuteczne, ale nie zawsze mamy je ze sobą. Rozwiązaniem może być wydajna i przede wszystkim bezpieczna karta pamięci microSD Samsung Endurance.

Model ten dostępny jest w wersjach o pojemności 32, 64, 128 oraz 256 GB, a więc w najpopularniejszych wersjach dla większości użytkowników, zarówno tych wymagających największych przestrzeni, jak również tych, którzy oczekują niewielkiej przestrzeni na niedużą ilość danych w niskiej cenie. Samsung PRO Endurance zapewnia ekstremalną wytrzymałość dla urządzeń monitoringowych i nie tylko. Użytkownicy, którzy bardzo dużo nagrywają urządzeniem mobilnym np. smartfonem, kamerką sportową lub samochodową, także powinni zainteresować się zakupem PRO Endurance. Karty PRO Endurance o pojemnościach 256 GB wytrzymują nawet 140 000 godzin (to około 16 lat ciągłej pracy!) rejestracji filmów i nadpisywania danych. Nie zabrakło również dodatkowego pewnika, jakim jest ograniczona 5-letnia gwarancja producenta dla wersji o pojemności 128 i 256 GB.

Dla kogo dedykowana jest karta PRO Endurance?

Karty pamięci o takim poziomie zabezpieczeń i z ponadprzeciętną trwałością dedykowane są zarówno zaawansowanym użytkownikom biznesowym, ale również firmom działającym w różnych branżach. Pamiętajmy, że chodzi nie tylko o ciągłe nagrywanie materiału wideo np. w kamerach monitoringu, ale również o sprawność i trwałość działania w wydajnych urządzeniach mobilnych. Przykładowo posiadacze potężnych smartfonów bardzo często korzystają z nich jak z przenośnych komputerów, cały czas będąc podłączeni do sieci z włączoną synchronizacją. Kopiowanie danych, streamowanie wideo, edytowanie plików w chmurze, ciągła wymiana plików itp. W komputerach osobistych dyski HDD lub SSD pracują praktycznie cały czas, podobnie karta pamięci microSD w smartfonie, na której zapisane są pliki, do których wymagany jest ciągły dostęp. Warto zatem wybrać kartę pamięci o ponadprzeciętnej wytrzymałości.

Artykuł powstał przy współpracy płatnej z Samsung Electronics Polska.