Samsung Galaxy A14: dobry tani smartfon z dobrą baterią

Seria Galaxy A to propozycja ekonomicznych telefonów od jednego z największych światowych producentów, marki Samsung. Smartfony Galaxy A mają prostą budowę, co w połączeniu z atrakcyjną ceną i dobrymi podzespołami czyni tę kolekcję wyjątkową na tle innych rozwiązań. Dzisiaj omówimy model Samsung Galaxy A14 – tani telefon z dobrą baterią i nie tylko.

Galaxy A14: świetny towarzysz na cały dzień

Głównym atutem Samsung Galaxy A14 jest jego bateria. Wytrzymała i efektywna energia, która pozwala na długie godziny użytkowania bez konieczności ciągłego ładowania. Dla osób aktywnych, które są ciągle w ruchu, niezawodność baterii jest kluczową kwestią. Galaxy A14 może spełnić to oczekiwanie.

Ten budżetowy telefon z dobrą baterią wytrzyma nawet 2 dni! Wszystko za sprawą odpowiednio dobranych podzespołów oraz baterii o pojemności 5000 mAh.[1] Dzięki temu możesz zabrać ze sobą ten tani smartfon do pracy, szkoły, na uczelnię, zajęcia popołudniowe, siłownię czy pilates. Korzystaj z telefonu w biurze, w domu czy podczas podróży i nie obawiaj się o spadki energii!

Tani smartfon Galaxy A14, czyli wybór bez kompromisów

Seria Galaxy A od dawna jest synonimem solidności w rozsądnej cenie. Galaxy A14 kontynuuje tę tradycję, oferując wydajne komponenty, które umożliwiają płynne działanie aplikacji i systemu, a to wszystko w bardzo przystępnej cenie. Co ma największe znaczenie?

Specjaliści zwracają uwagę na wyświetlacz 6.6-cali Full HD+, który zapewnia wygodną obsługę i komfortowe korzystanie z multimediów. 8-rdzeniowy procesor pozwala na wiele otwartych okien równocześnie i wspomaga Cię w wyzwaniach w pracy z aplikacjami. Aparat główny 50 MP oraz dwa pozostałe, oddzielne obiektywy, to zestaw, który spokojnie może zaspokoić potrzeby większości amatorów fotografii mobilnej.

Seria Galaxy A: inne ciekawe funkcje

Co ma znaczenie podczas codziennego korzystania z telefonu? Samsunmg Galaxy A14 to tani smartfon wyposażony w wygodny boczny czytnik linii papilarnych. Możesz dbać o bezpieczeństwo swoich danych w praktyczny i łatwy sposób. Sam interfejs smartfona możesz dopasować do swoich potrzeb dzięki aplikacji One UI, która pozwala na personalizację wyglądu.[2]  Smartfon jest bardzo poręczny i ma niewielką wagę, waży zaledwie 205 g, a równocześnie oferuje wysoką wydajność z taktowaniem ośmiordzeniowego procesora na poziomie 2.2GHz, 2GHz.

Podsumowanie

Samsung Galaxy A14 to tani smartfon, który pokazuje, że nie trzeba wydawać fortuny, aby cieszyć się dobrym sprzętem. Model jest ekonomiczny, ale równocześnie niezwykle bogaty w możliwości – z dobrą baterią, sprawnym działaniem i jakością, która idzie w parze z renomowaną marką. Jeśli szukasz telefonu, który spełni Twoje oczekiwania, gdy najbardziej będziesz go potrzebować, Galaxy A14 to model godny rozważenia.

Tekst przygotowano w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska.

[1] Typowa wartość testowana w warunkach laboratoryjnych innej firmy. Typowa wartość to szacunkowa wartość średnia uwzględniająca odchylenie pojemności baterii wśród próbek baterii testowanych zgodnie z normą IEC 61960. Pojemność znamionowa to 4900 mAh.

**Rzeczywista żywotność baterii zależy od środowiska sieciowego, używanych funkcji i aplikacji, częstotliwości połączeń i wiadomości, liczby ładowań i wielu innych czynników. Oszacowane na podstawie średniego profilu użytkowania opracowanego przez Strategy Analytics. Niezależnie ocenione przez Strategy Analytics między 2022.12.19 a 2023.1.6 w Wielkiej Brytanii z przedpremierowymi wersjami SM-A146 z ustawieniami domyślnymi przy użyciu sieci LTE i 5G Sub6

[2] Dostępność funkcji, aplikacji i usług One UI Core może się różnić w zależności od wersji systemu operacyjnego lub kraju/regionu.