Serwis iPhone Warszawa – podstawowe informacje

Twoje urządzenie od Apple uległo uszkodzeniu i jeden z elementów nie działa w pełni poprawnie? Chcesz znów cieszyć się w 100% sprawnym sprzętem? Flix może okazać się idealnym miejscem do tego.

Czym zajmuje się serwis?

Serwis Apple na Mokotowie świadczy usługi w zakresie naprawy urządzeń marki Apple. W szybki i profesjonalny sposób twoje urządzenie zostanie w 100% zreperowane, niezależnie od tego, jaki element został uszkodzony. Flix zajmuje się naprawą wielu elementów, więc możesz być pewny, że znajdziesz usługę, której aktualnie poszukujesz.

Jeżeli chcesz zadać pytanie na dowolny temat, infolinia jest dostępna dla Ciebie w dni:

  • Poniedziałek- Piątek 9:00-19:00
  • Sobota 10:00-16:00

Chcesz udać się do serwisu stacjonarnego na Warszawskim Mokotowie? Sklep znajduje się pod adresem ul. Okopowa 59A i jest czynny od Poniedziałku do Piątku w godzinach od 10:00 do 19:00. W sklepie poznasz odpowiedzi na wszelkie pytania lub od razu oddasz urządzenie do naprawy.

Jeżeli chcesz wysłać swój sprzęt do naprawy poprzez kuriera, Flix zapewni ci darmową przesyłkę bez wychodzenia z domu. Po odbiór urządzenia możesz zgłosić się bezpośrednio do serwisu lub Flix wyśle ci naprawione urządzenie kurierem.

Wszystkie potrzebne informacje znajdziesz na stronie serwisu na Mokotowie: https://flixapple.com/serwis-warszawa-mokotow/

Co znajdziesz w ofercie?

Flix oferuje pełną reperację produktów firmy Apple w atrakcyjnej cenie. Niezależnie od tego, jaki element twojego urządzenia wymaga pomocy, serwis spełni twoje oczekiwania i w efektywny sposób naprawi lub wymieni praktycznie każdą część. Naprawić możesz urządzenia takie jak:

  • iPhone
  • iPad
  • MacBook
  • Apple Watch
  • iMac
  • Mac Mini
  • Airpods

Serwis gwarantuje, że każda usługa wykonywana jest w pełni dokładnie i profesjonalnie oraz tak sprawnie jak to tylko możliwe.

Naprawa tyczy się zarówno części zewnętrznych takich jak aparat, szkiełko, przyciski, obudowa, wyświetlacz itp. jak i mechanizmów jak wibracje, Face ID, układ U2 czy bateria, jeżeli twoje urządzenie zostało zalane, również zostanie naprawione. Dodatkowo możesz wybrać, czy w swoim sprzęcie chcesz mieć zamontowane oryginalne elementy, czy zamienniki.

W celu zapoznania się z pełną ofertą odwiedź stronę: https://flixapple.com/

Naprawa urządzeń od Apple, często wiąże się z wysokimi kosztami. Ponadto wykonana usługa może nie spełnić w pełni naszych oczekiwań. Oczywiste jest to, że wydając pieniądze na naprawę urządzenia, chcemy, aby zostało to zrobione dokładnie i sprawnie, a nasz sprzęt wrócił do pełnej sprawności.

Jeżeli pragniesz, aby twój sprzęt został zreperowany w pełni profesjonalnie, serwis Apple Warszawa Flix może okazać się właściwym do tego miejscem.