Rozkładany telefon Samsung Z Fold 3 5G – na czym polega jego fenomen?

Rynek oferuje nam coraz więcej modeli telefonów – ich ilość czasem przytłacza, przez co wybór jednego egzemplarza staje się znacznie trudniejszy. Samsung Z Fold3 5G to powiew świeżości w branży komórkowej. Na czym dokładnie polega jego innowacyjność? Czy warto zainwestować w zakup wspomnianego modelu?

Jakie właściwości smartfona są najważniejsze?

Kiedyś telefon komórkowy miał służyć do wykonywania połączeń i wymiany wiadomości tekstowych. Z roku na rok funkcjonalność tych urządzeń była uzupełniania o nowe możliwości, aż dotrwaliśmy czasów, w których telefon może zastępować kilka urządzeń elektronicznych, włączając w to takie sprzęty jak tablet czy komputer. Aby szybciej odnaleźć się w mnogości modeli, funkcji i udogodnień, wybierając swój nowy smartfonowy nabytek należy kierować się następującymi kryteriami:

  • pamięć RAM – nie należy bagatelizować tego parametru, to jego wartość będzie gwarantować nam szybką i płynną obsługę urządzenia. Najlepsze modele będą odznaczać się pamięcią 6-12 GB;
  • wbudowana pamięć – im bardziej aktywnie korzystamy ze smartfonów, tym więcej powinny mieć miejsca na przechowywanie. Dla aktywnych użytkowników zaleca się modele z pamięcią o wartości co najmniej 128 GB;
  • wydajność baterii – im większa moc akumulatora telefonu, tym więcej czasu spędzimy, korzystając ze smartfona bez konieczności uzupełniania energii. Przyjmuje się, że optymalne minimum to 4400-4500 mAh.

Dodatkowe udogodnienia i funkcje telefonów komórkowych powinniśmy dostosować do trybu pracy, życia czy własnych upodobań. Upatrzone modele trzeba więc dokładnie rozpatrzyć pod względem nowinek, które będą wyróżniać model na tle innych kandydatów.

Samsung Z Fold3 5G rozkładany telefon – co warto wiedzieć?

Samsung Z Fold3 5G to smartfon rozkładany, który nie tylko wygląda zachęcająco pod względem wydajności podzespołów, ale także dodatków, udogodnień i innowacyjności. Wspomniany model wyróżnia się tym, że z pozornie zwykłego smartfona może zamienić się w gadżet, który może spełniać funkcje komórki oraz tableta. Umożliwia to budowa urządzenia, która opiera się na dużym zawiasie, przebiegającym wzdłuż dłuższej krawędzi telefonu. Daje on możliwość rozłożenia telefonu tak, by jego wewnętrzny ekran osiągnął wielkość 7,6″.

Największe zalety składanego Samsunga Z Fold 3 5G

Jedną z najbardziej zauważalnych zalet rozkładanego telefonu Samsunga, oprócz samej budowy i innowacyjnego ekranu, jest wydajność sprzętu oraz jakość wbudowanych aparatów. Samsung Z Fold3 5G posiada 3 tylne aparaty 12Mpx oraz jeden przedni 4Mpx. Opisując zalety tego modelu, nie można zapomnieć o funkcjonalności rysika S Pen, który świetnie współpracuje z urządzeniem, ułatwia jego obsługę i daje możliwości tworzenia tekstów, szkiców czy rysunków.

Smartfon rozkładany Z Fold3 5G – dodatkowe udogodnienia

Oprócz wcześniej wymienionych funkcji i właściwości modelu Z Fold3 5G warto wspomnieć o całkowitej wodoszczelności sprzętu. Cenną funkcją może być także bezprzewodowe przekazywanie energii. Opisywany model może więc z powodzeniem być wykorzystywany jako narzędzie do pracy. Dzięki swoim dodatkowym atutom posłuży także w podróży, zapewniając dostęp do świata wirtualnego i rozrywki dzięki możliwości odbioru sygnału 5G.

Artykuł powstał we współpracy z Samsung.